Kosiarki elektryczne Gardena

Marzy Ci się zadbany i piękny trawnik? Kosiarki elektryczne Gardena to jedne z najlepszych narzędzi, które pomogą Ci osiągnąć ten cel. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele urządzeń tego renomowanego producenta, które zadowolą potrzeby każdego właściciela ogrodu. W zależności od rodzaju trawnika, jego wielkości oraz indywidualnych preferencji użytkownika możesz wybrać spośród kilku serii kosiarek elektrycznych Gardena i pozostałych urządzeń tej marki, takich jak:

  • PowerMax,
  • ComfortCut,
  • EasyCut,
  • CityCut.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru kosiarek do trawy elektrycznych renomowanych marek, które spełnią Twoje potrzeby oraz wymagania.

 

Trwałość i wygoda obsługi kosiarek elektrycznych Gardena

Szeroki wybór modeli kosiarek elektrycznych Gardena to niejedyny atut tych urządzeń. Innymi cechami, które również przyczyniają się do ich dużej popularności wśród użytkowników, są trwałość, niezawodność i komfort podczas użytkowania. Sprzęty te są wyposażone w mocne silniki (o mocy od 1000 do 1800 W) i solidną obudowę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest zarówno lekkie, jak i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto kosiarki elektryczne Gardena wyróżniają się też wygodą obsługi – są lekkie i wyposażone w ergonomiczne uchwyty, a także gwarantują precyzyjne cięcie trawy w nawet trudnodostępnych miejscach.

kosiarka elektryczna...
Obecnie brak na stanie
473,00 zł
Elektryczna kosiarka PowerMax 32/1200 G2 o dużej mocy od GARDENA idealnie nadaje się do pielęgnacji małych i średniej wielkości trawników o powierzchni do 300 m2. Podwójnie hartowane, precyzyjnie szlifowane ostrze DuraEdge.
nożyce do żywopłotu Gardena...
Obecnie brak na stanie
338,00 zł
Te łatwe w obsłudze i niezwykle lekkie nożyce do żywopłotu doskonale nadają się do przycinania małych i średnich żywopłotów. Kompaktowe budowa zapewnia idealne wyważenie urządzenia.
nożyce do żywopłotu Gardena...
Obecnie brak na stanie
359,00 zł
Te łatwe w obsłudze i niezwykle lekkie nożyce do żywopłotu doskonale nadają się do przycinania mniejszych żywopłotów. Kompaktowe budowa zapewnia idealne wyważenie urządzenia.
nożyce do żywopłotu Gardena...
Obecnie brak na stanie
699,00 zł
Te łatwe w obsłudze i lekkie nożyce do żywopłotu doskonale nadają się do wygodnego przycinania żywopłotów średniej wielkości. Kompaktowe budowa zapewnia idealne wyważenie urządzenia.
kosiarka elektryczna 1800/42
Obecnie brak na stanie
Elektryczne

kosiarka elektryczna 1800/42

8196
1 108,00 zł
Mocna kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax™ 1800/42 doskonale nadaje się do pielęgnacji dużych trawników. Podwójnie hartowane ostrza DuraEdge zapewniają optymalne rezultaty cięcia.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.