Firma ROW-MOT s.c. działa na rynku od 1991 roku zajmując się sprzedażą sprzętu do lasu i ogrodu. Na zaufanie naszych Klientów pracujemy już 30 lat, oferując im sprzęt najwyższej jakości, zarówno do zastosowań amatorskich, jak i profesjonalnych.

Zajmujemy się: sprzedażą maszyn, serwisowaniem urządzeń(gwarancyjnym, pogwarancyjnym), sprzedażą części zamiennych. W naszym salonie spotkasz się nie tylko z profesjonalną obsługą, ale także z kompleksowym doradztwem oraz miłą atmosferą. Nasi sprzedawcy zaproponują optymalne rozwiązania sprzętowe, biorąc pod uwagę twoje potrzeby oraz możliwości.

Możemy być dumni, bo jako autoryzowany dealer Husqvarna współpracujemy ze światowym producentem wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do lasu i ogrodu. Dbamy o jakość sprzedawanych przez nas produktów, jednocześnie oferując przystępne ceny.

logo husqvarna
logo złoty diler

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak automowery (roboty koszące, automaty koszące lub inaczej kosiarki automatyczne), pilarki, kosiarki, traktorki ogrodowe, ridery, wykaszarki, dmuchawy do liści, nożyce do żywopłotu jak również myjki ciśnieniowe itp.

mężczyźni przy pracach ogrodowych
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.