Dmuchawa do liści spalinowa

Dmuchawa do liści spalinowa to niezastąpione narzędzie dla każdego, kto chce szybko i efektywnie uporać się z opadającymi liśćmi. Urządzenie to cieszy się wśród użytkowników dużym uznaniem ze względu na swoją niezawodność, wydajność i uniwersalność. Przewaga dmuchaw do liści spalinowych Husqvarna nad innymi rodzajami urządzeń tego typu wynika przede wszystkim z ich mocy. 

Dzięki zastosowaniu silnika spalinowego dmuchawy, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym ze sprzętem ogrodniczym, są w stanie wygenerować znacznie większe ciśnienie powietrza w porównaniu z modelami akumulatorowymi. Oznacza to, że urządzenie spalinowe jest w stanie uporać się nawet z grubszą warstwą liści, gałęziami czy trudno dostępnymi miejscami.

Kiedy sprawdza się dmuchawa do liści spalinowa?

Dmuchawy do liści spalinowe sprawdzają się przede wszystkim w przypadku dużych terenów do sprzątania, takich jak parki, place czy inne przestrzenie publiczne, a także przeznaczone są do profesjonalnego zastosowania. Są one również świetnym wyborem do usuwania liści z trudno dostępnych miejsc. Ponadto nie ogranicza ich czas pracy baterii oraz nie wymagają podłączenia do prądu, co sprawia, że są idealne w przypadku braku dostępu do zasilania sieciowego. To przydatne rozwiązanie na działkach czy w miejscach, gdzie nie ma możliwości korzystania z przedłużaczy.

dmuchawa 125BVX
  • Wyprzedaż!
Dmuchawy spalinowe

dmuchawa 125BVX

3351
2 099,00 zł
Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych. W komplecie zestaw do odkurzania.
dmuchawa 125B
  • Wyprzedaż!
Ostatnie sztuki w magazynie
Dmuchawy spalinowe

dmuchawa 125B

3648
1 799,00 zł
Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych. Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu.
dmuchawa 525BX
  • Wyprzedaż!
Dmuchawy spalinowe

dmuchawa 525BX

6759
2 399,00 zł
Mocna i dobrze wyważona dmuchawa ręczna dla profesjonalistów. Opatentowana technologia silnika X-Torq w połączeniu ze specjalnym wirnikiem i kształtem obudowy zapewnia wydajność wydmuchu, który jednocześnie jest łatwy do opanowania.
dmuchawa 350BT
Obecnie brak na stanie
Dmuchawy spalinowe

dmuchawa 350BT

6928
3 299,00 zł
rofesjonalnej klasy dmuchawa z silnikiem X-Torq o dużej mocy i często wybieranej pojemności 50 cm3, wyposażona w nowy, mocny silnik X-Torq®. Uprząż i elementy sterujące są ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić dużą wydajność i łatwość użytkowania.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.