Myjka ciśnieniowa do kostki brukowej

Myjki ciśnieniowe Husqvarna to wysokiej klasy urządzenia, które cechują się niezwykłą uniwersalnością, dzięki czemu mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. W naszej ofercie znajdziesz modele, które różnią się między sobą pod względem funkcji oraz mocy silnika. Wszystkie z nich wyróżniają się jednak wysoką wydajnością i łatwym użytkowaniem. Co istotne, doskonale sprawdzają się do użytku domowego i nie tylko. Za ich pomocą bez trudu, a jednocześnie bardzo szybko i wygodnie umyjesz:

  • samochód i rower,
  • elewację domu,
  • taras,
  • meble ogrodowe,
  • ogrodzenie i bramę.

Co więcej, myjka ciśnieniowa przyda Ci się również w przypadku, gdy posiadasz na swojej posesji basen ogrodowy. Za pomocą mocnego strumienia wody z łatwością umyjesz nawet wyjątkowo trudno dostępne miejsca. Bezwysiłkowe czyszczenie sprawi, że wykonywanie wszystkich domowych obowiązków stanie się znacznie przyjemniejsze.

Najważniejsze zalety myjek ciśnieniowych do kostki brukowej

Myjki ciśnieniowe do kostki brukowej Husqvarna charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstych napraw. Jedną z głównych zalet tych urządzeń jest ich wydajność, która pozwala na szybkie i dokładne usunięcie zabrudzeń z powierzchni podłoża.

Kolejną zaletą myjek ciśnieniowych do kostki brukowej Husqvarna jest ich ergonomiczna konstrukcja, która ułatwia przenoszenie i przechowywanie urządzenia. Wiele modeli posiada także system szybkiego montażu, co pozwala na łatwe i sprawne przygotowanie myjki do pracy. Ponadto sprzęty te są wyposażone w różnorodne dysze, które umożliwiają precyzyjne dostosowanie strumienia wody do rodzaju zabrudzeń oraz powierzchni kostki brukowej.

Czym różnią się od siebie poszczególne modele myjek ciśnieniowych do kostki brukowej?

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór myjek ciśnieniowych do kostki brukowej, które różnią się między sobą pod względem wydajności, wielkości oraz dodatkowych funkcji. Decydując się na konkretny model, warto więc wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów, takich jak moc silnika, która wpływa na efektywność pracy. Nie bez znaczenia pozostaje też ciśnienie robocze, które decyduje o sile strumienia wody. Wyższe ciśnienie pozwala na skuteczniejsze usuwanie zabrudzeń, jednak może być nieodpowiednie dla delikatnych powierzchni.

Myjki ciśnieniowe do kostki brukowej z przystawką do różnych powierzchni, tarasów i podjazdów

Jak wspomnieliśmy, w naszym sklepie znajdziesz wiele urządzeń, które są przeznaczone do różnego rodzaju prac (w ogrodzie i nie tylko) oraz wyposażone w rozmaite akcesoria. Wśród nich ogromną popularnością cieszą się myjki ciśnieniowe do kostki brukowej. Każdy właściciel domu, którego podjazd czy taras wyłożony jest właśnie tym materiałem, doceni pomoc, jaką stanowi to urządzenie. Z jego użyciem szybko posprzątasz okolicę swojego domu i zamieciesz chodnik.

Myjka ciśnieniowa do kostki brukowej sprawi, że z jej powierzchni zniknie nie tylko kurz czy piasek, ale też trudny do ręcznego usuwania mech oraz wystająca spomiędzy kostek trawa. W razie potrzeby dysponujemy też częściami do maszyn ogrodniczych, wśród których znajdziesz nie tylko elementy zamienne do wielu urządzeń, ale też rozmaite akcesoria. Zapraszamy do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań – również do kontaktu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

myjka ciśnieniowa Husqvarna...
Ostatnie sztuki w magazynie
Myjki ciśnieniowe

myjka ciśnieniowa Husqvarna PW360

8661
2 199,00 zł
Duża i mocna myjka wysokociśnieniowa zaprojektowana do wymagających prac porządkowych na zewnątrz. Dzięki regulacji ciśnienia pozwala idealnie dostosować przepływ wody do aktualnego zadania. Indukcyjny silnik, aluminiowa głowica pompy oraz elastyczny wąż.
myjka ciśnieniowa Husqvarna...
Ostatnie sztuki w magazynie
Myjki ciśnieniowe

myjka ciśnieniowa Husqvarna PW235

9384
899,00 zł
Wszechstronna myjka wysokociśnieniowa o solidnej konstrukcji do prac porządkowych, takich jak czyszczenie tarasów, mebli ogrodowe, ogrodzenia i elementów kamiennych. Dwie obrotowe funkcje regulacji dyszy i szybkie łączenie. 970457301
pompa spalinowa Husqvarna W50P
Ostatnie sztuki w magazynie
Myjki ciśnieniowe

pompa spalinowa Husqvarna W50P

9630
999,00 zł
Średniej wielkości pompa wodna do nawadniania i osuszania. Łatwo uruchamiany silnik i wysokowydajna pompa zapewniają wydajną i niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach.
pompa spalinowa Husqvarna W80P
Ostatnie sztuki w magazynie
Myjki ciśnieniowe

pompa spalinowa Husqvarna W80P

9631
1 299,00 zł
Średniej wielkości pompa wodna do nawadniania i osuszania. Łatwo uruchamiany silnik i wysokowydajna pompa zapewniają wydajną i niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach. Wyposażona w ramę ochronną, która chroni maszynę przed uszkodzeniem.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.