Roboty koszące Husqvarna

Jeśli chcesz, aby Twój ogród prezentował się pięknie i estetycznie przez cały rok, musisz o niego odpowiednio dbać. Wybór robota koszącego Husqvarna to rozwiązanie idealne dla osób, którym zależy na wyglądzie przydomowego trawnika, ale nie mają czasu na jego regularne koszenie lub zwyczajnie nie lubią wykonywać ciężkich prac ogrodowych. Urządzenia, które znajdziesz w naszej ofercie, zrobią to za Ciebie!

Wówczas będziesz mógł zajmować się wszystkimi swoimi codziennymi zajęciami i pracą, nie martwiąc się o stan ogrodu. Zyskasz też w ten sposób znacznie więcej wolnego czasu, który będziesz mógł poświęcić na ciekawsze aktywności lub zwykły, zasłużony odpoczynek. Trawnik wokół Twojego domu natomiast będzie zawsze idealnie przystrzyżony, a co za tym idzie – zdrowy i estetyczny.

Dlaczego warto wyposażyć się w robota koszącego Husqvarna?

Powodów, dla których warto zdecydować się na wybór robota koszącego Husqvarna, jest wiele. Przede wszystkim są to urządzenia, które pracują automatycznie, co oznacza, że są praktycznie bezobsługowe. Samodzielnie dopasowują częstotliwość koszenia do wzrostu trawy lub wstrzymują pracę, gdy temperatura na zewnątrz jest zbyt niska.

Ponadto sprzęty te zasilane są za pomocą wbudowanego akumulatora, w związku z czym nie wymagają szczególnej obsługi i konserwacji technicznej, rozdrabniają skoszone źdźbła i rozrzucają je po trawie, tworząc w ten sposób naturalny nawóz, a także:

  • cechują się bardzo cichą pracą,
  • są ekologiczne – nie emitują spalin,
  • są tanie w eksploatacji,
  • mogą pracować na trudnym terenie,
  • mają czujniki, które omijają przeszkody.

Zakup robota koszącego Husqvarna to fantastyczna alternatywa dla posiadania kilku osobnych sprzętów, takich jak tradycyjna kosiarka, do tego podkaszarka do trawy elektryczna lub spalinowa. Automatyczny robot bez trudu skosi każdy zakamarek w ogrodzie i będzie manewrował pomiędzy alejkami, drzewami oraz innymi przeszkodami.

Robot koszący Husqvarna...
Ostatnie sztuki w magazynie
9 490,00 zł
Jeli posiadasz trawnik o powierzchni do 1500 m2 robot koszący Husqvarna Automower® 315 Mark II zadba o niego za Ciebie. Kompaktowa 4-kołowa konstrukcja oznacza, że może pokonywać wzniesienia o nachyleniu 40% i oraz wąskie przejścia.
Robot koszący Husqvarna...
Ostatnie sztuki w magazynie
12 490,00 zł
Dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia wymagających trawników. Przeznaczona do koszenia większych powierzchni do 2200 m2, a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 45%.
Robot koszący Husqvarna...
Obecnie brak na stanie
15 990,00 zł
Zaawansowany i pełnowymiarowy model z serii X-line od światowego lidera w automatycznym koszeniu.Aplikacja Automower® Connect zapewnia Ci kontrolę: śledzenie, interakcje i bycie na bieżąco za dotknięciem ekranu, gdziekolwiek na świecie jesteś.
Robot koszący Husqvarna...
  • Wyprzedaż!
Ostatnie sztuki w magazynie
3 799,00 zł
Kompaktowa 3-kołowa kosiarka automatyczna do efektywnego koszenia trawy na otwartych przestrzeniach. Przeznaczona do mniejszych trawników o powierzchni do 600 m2, a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 25%.
Robot koszący Husqvarna...
Obecnie brak na stanie
12 490,00 zł
Husqvarna Automower® 315X - model premium w serii X-line. Kosi on skomplikowane trawniki o powierzchni do 1600m2, poruszając się wąskimi przejściami i pochyłościami do 40% oraz pokonując trudny teren. Wyposażony jest w moduł GPS.
Robot koszący Husqvarna...
Obecnie brak na stanie
25 990,00 zł
Husqvarna Automower® 435X AWD – kosiarka automatyczna z napędem na cztery koła. Z powodzeniem radzi sobie z obszarami do 3500 m2, przeszkodami, nierównym terenem oraz zboczami o nachyleniu do 70 %. Wyposażenie serii X-line.
Robot koszący Husqvarna...
Obecnie brak na stanie
6 190,00 zł
Zwarta, mocna konstrukcja. Łatwa obsługa i konserwacja. Idealna do mniejszych, złożonych ogrodów o pow. do 600 m2. Pokonuje wąskie przejścia i pochyłości. Maks. nachylenie powierzchni 40 %. Można myć za pomocą węża ogrodowego.
Robot koszący Husqvarna...
Obecnie brak na stanie
16 490,00 zł
Solidna i niezawodna, odpowiednia do ogrodów do 4000 m2 *. Świetnie radzi sobie na złożonych obszarach, w wąskich przejściach, trudnym terenie i stokach o maksymalnym nachyleniu do 45%. Czujnik wzrostu trawy dostosowuje czas pracy do stanu trawnika.
Robot koszący Husqvarna...
Obecnie brak na stanie
13 990,00 zł
osiarka automatyczna zaprojektowana do profesjonalnego użytkowania również w ramach floty maszyn. Posiada zdalne sterowanie, w tym śledzenie kradzieży za pośrednictwem usług Husqvarna Fleet Services na komputerze / tablecie.
Robot koszący Husqvarna...
Obecnie brak na stanie
21 990,00 zł
Kosiarka automatyczna zaprojektowana do profesjonalnego użytkowania również w ramach floty maszyn. Posiada zdalne sterowanie, w tym śledzenie kradzieży za pośrednictwem usług Husqvarna Fleet Services na komputerze / tablecie.
Robot koszący Husqvarna...
Obecnie brak na stanie
24 990,00 zł
Wytrzymała kosiarka automatyczna z napędem na cztery koła, przeznaczona do profesjonalnego użytku. Z powodzeniem radzi obie z obszarami o powierzchni do 3500 m2, przeszkodami, nierównym terenem oraz zboczami o nachyleniu do 70 %.
Robot koszący Husqvarna...
Ostatnie sztuki w magazynie
28 990,00 zł
Kosiarka zautomatyzowana przeznaczona do profesjonalnego użytku flotowego. W pełni wyposażony model z nawigacją Husqvarna EPOS ze ścieżkami transportowymi, funkcją zdalnego sterowania AppDrive i precyzyjnym zarządzaniem obszarami pracy.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.