Traktory ogrodowe – kosiarki

W ofercie przygotowaliśmy duży wybór traktorów ogrodowych – kosiarek Husqvarna – jednej z najlepszych na rynku marek produkujących sprzęt ogrodowy. Chcemy, aby każdy znalazł w naszym asortymencie urządzenia, które sprawdzą się w jego przypadku, dlatego dostępne modele różnią się między sobą np. mocą silnika, wielkością, dodatkowym wyposażeniem i funkcjonalnością. Wszystkie traktory ogrodowe Husqvarna cechują się niezwykłą wydajnością, a ponadto zapewniają bardzo szerokie możliwości i wygodną pracę.

Dzięki nim bez trudu zachowasz swój trawnik w doskonałym stanie przez cały rok, nie narażając się przy tym na zbyt duży wysiłek fizyczny. Kosiarki – traktory ogrodowe wyposażone są bowiem w wygodne siedzisko, dzięki czemu nie musisz ich pchać, by skosić trawę. Sterowanie nimi odbywa się natomiast za pomocą dźwigni, pedałów i kierownicy, w związku z czym jest bardzo proste oraz intuicyjne.

Kiedy warto wybrać traktor ogrodowy?

Traktory ogrodowe sprawdzają się najlepiej w przypadku ogrodów czy działek o dużym obszarze. Koszenie ogromnych terenów zielonych za pomocą zwyczajnej, ręcznej kosiarki byłoby bardzo męczące i pracochłonne. Z użyciem traktorka natomiast szybko doprowadzisz do porządku nawet największy i najbardziej zarośnięty trawnik. Ponadto urządzenia te – podobnie jak kosiarki spalinowe z rozrusznikiem elektrycznym, które wyposażone dodatkowo w napęd – celująco zdają egzamin w przypadku nierównych, pochyłych czy wyjątkowo trudnych terenów.

Manewrowanie standardową kosiarką w takich miejscach byłoby znacznie utrudnione, a niekiedy wręcz niemożliwe. Co istotne, wiele traktorów ogrodowych może być przeznaczonych nie tylko do koszenia. Dzięki dodatkowym funkcjom i osprzętowi mogą one służyć również do zbierania liści, odśnieżania, rozwożenia kompostu, opryskiwania, rozsiewania nawozu oraz wielu innych prac agrotechnicznych.

traktor ogrodowy Husqvarna...
Ostatnie sztuki w magazynie
Traktory do koszenia trawy

traktor ogrodowy Husqvarna TC138

6257
14 990,00 zł
Traktorki ogrodowe Husqvarna seria 100 są projektowane tak, aby zapewniać najwyższy poziom wydajności, trwałości i komfortu operatora. Od najwyższej klasy fotela i ergonomicznej kierownicy po wzmocnione urządzenie tnące. 960510200, 960 51 02-00.
traktor ogrodowy Husqvarna...
Ostatnie sztuki w magazynie
Traktory do koszenia trawy

traktor ogrodowy Husqvarna TC238T

8735
18 990,00 zł
Husqvarna TC 238 T to mocny traktor do użytku w średnich i dużych ogrodach. Wyposażony w zintegrowany tylny kolektor 320 L, sterowaną pedałem przekładnię hydrostatyczną i napęd o niskim poziomie wibracji. Ergonomiczny fotel oraz kierownica. 960510190.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.