Kosiarki Husqvarna z rozrusznikiem

W dzisiejszych czasach dbanie o ogród to nie tylko przyjemność, ale także konieczność, dlatego warto korzystać w tym celu z ułatwiających pracę sprzętów, takich jak kosiarki Husqvarna z rozrusznikiem. Urządzenia te sprawiają, że regularne koszenie trawy staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, a Twój ogród zawsze będzie wyglądał pięknie.

Kosiarka Husqvarna z rozrusznikiem to wyjątkowo funkcjonalne i niezawodne narzędzie do pielęgnacji trawników. Co istotne, sprawdzi się ono zarówno w przypadku niewielkich przydomowych ogrodów, jak i większych działek. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór kosiarek spalinowych oraz innych sprzętów do koszenia trawy, takich jak wykaszarki do trawy, podkaszarki spalinowe, traktory czy też roboty koszące.

 

Dlaczego warto wybrać kosiarkę spalinową z rozrusznikiem elektrycznym?

Jednym z głównych atutów kosiarek spalinowych z rozrusznikiem elektrycznym, który sprawia, że warto zdecydować się na to urządzenie, jest łatwość ich uruchamiania. Dzięki temu narzędziu oszczędzisz czas i siłę, a także unikniesz frustracji związanej z próbami uruchomienia kosiarki za pomocą linki rozruchowej. Ponadto urządzenia te cechują się:

  • wysoką mocą i wydajnością,
  • wszechstronnością,
  • dodatkową funkcjonalnością,
  • niezawodnością i trwałością,
  • wygodną obsługą.

Zapraszamy do zamawiania wybranych modeli, a w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wyboru – również do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

kosiarka spalinowa...
Ostatnie sztuki w magazynie
Kosiarki spalinowe

kosiarka spalinowa HusqvarnaLC353VE

5788
4 499,00 zł
Ta wysokowydajna kosiarka spalinowa jest przeznaczona dla większych ogrodów i użytkowników stawiających wysokie wymagania w zakresie wydajności, jakości i wyników koszenia. Husqvarna LC 353VE to kosiarka z napędem własnym z rozruchem elektrycznym.
Kosiarki spalinowe

kosiarka spalinowa Husqvarna LC140P

6711
1 799,00 zł
LC 140P to prosta w obsłudze kosiarka, przeznaczona do mniejszych trawników. Posiada wytrzymałe, stalowe urządzenie tnące oraz niezawodny i łatwy w uruchamianiu silnik Husqvarna, który zapewnia doskonałą wydajność koszenia i zbierania.
kosiarka spalinowa...
Ostatnie sztuki w magazynie
Kosiarki spalinowe

kosiarka spalinowa Husqvarna LC347V

7191
3 499,00 zł
Wysokiej jakości kosiarka spalinowa zapewniająca doskonałe rezultaty koszenia. Husqvarna LC 347V łączy wysoką wydajność i najwyższą jakość. Ta kosiarka z napędem własnym i funkcją zbierania jest napędzana silnikiem Husqvarna z automatycznym ssaniem.
kosiarka spalinowa...
Ostatnie sztuki w magazynie
Kosiarki spalinowe

kosiarka spalinowa Husqvarna LC347VE

7199
3 999,00 zł
Wysokiej jakości, wysokowydajna kosiarka spalinowa zaprojektowana tak, aby Twój średniej wielkości trawnik wyglądał wspaniale. Husqvarna LC 347VE to kosiarka z napędem własnym, z funkcją zbierania, rozruchem elektrycznym i bezstopniową regulacją prędkości
kosiarka spalinowa...
Ostatnie sztuki w magazynie
Kosiarki spalinowe

kosiarka spalinowa Husqvarna LC151

9408
2 499,00 zł
Husqvarna LC 151 to łatwa w obsłudze pchana kosiarka z opcją zbierania, Bioclip® (mulczowanie, dostępne jako osprzęt) i bocznym wyrzutem, przeznaczona do średnich i dużych trawników. Solidne, stalowe urządzenie tnące o długości 51 cm.
kosiarka spalinowa...
Ostatnie sztuki w magazynie
Kosiarki spalinowe

kosiarka spalinowa Husqvarna LB251S

9464
2 449,00 zł
LB 251S to mocna i łatwa w obsłudze kosiarka pchana z napędem własnym, z opcją Bioclip® (mulcz) i wyrzutem bocznym. Solidne, stalowe urządzenie tnące o średnicy 51 cm zostało zaprojektowane tak, aby radzić sobie z trudnymi koszeniami. 970 48 80-01
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.