Przecinarki spalinowe Husqvarna

Przecinarki spalinowe Husqvarna to niezbędne narzędzia dla wszystkich osób zajmujących się pracami drogowymi oraz brukarstwem. Urządzenia tego producenta, ze względu na swoją wysoką jakość oraz szeroki wybór modeli, zyskały uznanie zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów, którzy związani są z branżą budowlaną. 

Spośród najważniejszych atutów przecinarek spalinowych Husqvarna warto wymienić przede wszystkim ich wytrzymałość i trwałość, a także:

  • solidne wykonanie,
  • wydajne silniki,
  • łatwą i wygodną obsługę,
  • ergonomię.

Nie bez znaczenia pozostaje również bezpieczeństwo użytkowania przecinarek. Są one bowiem wyposażone w specjalne zabezpieczenia i systemy, które zapewniają ochronę podczas pracy z tymi urządzeniami.

Kiedy przydaje się przecinarka spalinowa Husqvarna?

Przecinarki spalinowe Husqvarna mają szerokie spektrum zastosowań – od prac budowlanych, przez różnego rodzaju remonty czy naprawy, po prace drogowe. Te niezawodne narzędzia świetnie sprawdzają się np. podczas domowych prac remontowo-budowlanych. Za ich pomocą bez trudu dotniesz niezbędne Ci elementy betonowe czy asfalt.

Ich wybór powinien być jednak uzależniony od zastosowania i indywidualnych potrzeb. Poszczególne modele różnią się bowiem między sobą mocą, głębokością cięcia i dodatkową funkcjonalnością, taką jak redukcja drgań czy możliwość cięcia na mokro. Wszystkie z nich zapewnią jednak wygodną i szybką pracę, a także precyzję cięcia na wysokim poziomie. Zapraszamy do wyboru odpowiednich przecinarek!

przecinarka spalinowa K970 16"
Obecnie brak na stanie
5 600,00 zł
Solidna, niezawodna, lekka i mocna -Zawsze gdy chcesz rozpoczac pracę przecinarka K 970 jest na to gotowa. Najlepszy wybór, gdy potrzebujesz wszechstronnego maszyny, która pracuje w najtrudniejszych warunkach, odporna na zmiany klimatu i paliwa.
przecinarka K970 Ring
Obecnie brak na stanie
Przecinarki

przecinarka K970 Ring

6199
13 902,96 zł
Gdy konieczne jest szybkie, głębokie cięcie, K 970 Ring to najlepszy wybór. Model ten tnie na głębokość dwa razy większą niż tradycyjna przecinarka - 270 mm. Ponadto charakteryzuje się znakomitą wydajnością i możliwością cięcia na dużą głębokość.
przecinarka spalinowa K770 14"
Ostatnie sztuki w magazynie
4 989,00 zł
Husqvarna K 770 jest wszechstronną i mocną przecinarką, której właściwości sprawiają, że jest najlepszą przecinarką na rynku. Wyposażona w pół-automatyczny system napinania paska SmartTension™ , sprawia, że pasek jest napięty optymalnie.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.