Przecinarki spalinowe Husqvarna

Przecinarki spalinowe Husqvarna to niezbędne narzędzia dla wszystkich osób zajmujących pracami drogowymi oraz brukarstwem. Urządzenia tego producenta, ze względu na swoją wysoką jakość oraz szeroki wybór modeli, zyskały uznanie zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów, którzy związani są z branżą budowlaną.

Spośród najważniejszych atutów przecinarek spalinowych Husqvarna warto wymienić przede wszystkim ich wytrzymałość i trwałość, a także:

  • solidne wykonanie,
  • wydajne silniki,
  • łatwą i wygodną obsługę,
  • ergonomię.

Nie bez znaczenia pozostaje również bezpieczeństwo użytkowania przecinarek. Są one bowiem wyposażone w specjalne zabezpieczenia i systemy, które zapewniają ochronę podczas pracy z tymi urządzeniami.

Kiedy przydaje się przecinarka spalinowa Husqvarna?

Przecinarki spalinowe Husqvarna mają szerokie spektrum zastosowań – od prac budowlanych, przez różnego rodzaju remonty czy naprawy, po prace drogowe. Te niezawodne narzędzia świetnie sprawdzają się np. podczas domowych prac remontowo-budowlanych. Za ich pomocą bez trudu dotniesz niezbędne Ci elementy betonowe czy asfaltowe.

Mniejsze, domowe zadania to jednak nie wszystko. Przecinarki spalinowe Husqvarna to profesjonalne maszyny, które niezastąpione są również przy większych projektach budowlanych związanych np. z budową dróg czy skomplikowanych konstrukcji. Bez trudu poradzą one sobie z cięciem kamienia, żelbetonu, metalu, drewna, gresu i ceramiki.

przecinarka spalinowa K970 16"
Ostatnie sztuki w magazynie
5 600,00 zł
Solidna, niezawodna, lekka i mocna -Zawsze gdy chcesz rozpoczac pracę przecinarka K 970 jest na to gotowa. Najlepszy wybór, gdy potrzebujesz wszechstronnego maszyny, która pracuje w najtrudniejszych warunkach, odporna na zmiany klimatu i paliwa.
przecinarka spalinowa K770 14"
Ostatnie sztuki w magazynie
4 989,00 zł
Husqvarna K 770 jest wszechstronną i mocną przecinarką, której właściwości sprawiają, że jest najlepszą przecinarką na rynku. Wyposażona w pół-automatyczny system napinania paska SmartTension™ , sprawia, że pasek jest napięty optymalnie.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.