Glebogryzarki ogrodowe spalinowe

Glebogryzarki ogrodowe spalinowe służą do efektywnego spulchniania gleby. Urządzenia te wyposażone są w specjalne noże do przekopywania, które napowietrzają i wyrównują podłoże, dzięki czemu jest ono doskonale przygotowane pod siew lub nasadzenia roślin. Co więcej, świetnie sprawdzają się one zarówno w przydomowych ogrodach, jak i na większych działkach.

Ze względu na napęd, w jaki są wyposażone, nie są niczym ograniczane i mogą być wykorzystywane również w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór glebogryzarek ogrodowych spalinowych renomowanej marki Cedrus, które cechują się:

  • wysoką mocą,
  • szybką pracą,
  • optymalną szerokością roboczą,
  • łatwą, wygodną obsługą.

Dostępne urządzenia wyposażone są w wydajne silniki, dzięki czemu bez trudu poradzą sobie z nawet bardzo zbitą glebą. Dzięki nim Twój ogród będzie zachowany w fantastycznym stanie, a odpowiednio spulchnione podłoże zapewni doskonałe warunki do porostu roślin.

Jak działa glebogryzarka spalinowa z napędem?

Wychodząc naprzeciw wysokim oraz zróżnicowanym wymaganiom naszych Klientów, poza standardowymi modelami, przygotowaliśmy też duży wybór glebogryzarek spalinowych z napędem. Maszyny z tej kategorii wyposażone są w niezależny napęd kółek jezdnych. Oznacza to, że osoba obsługująca urządzenie nie musi używać siły, by popychać je do przodu. Glebogryzarki spalinowe z napędem poruszają się same – operator odpowiedzialny jest jedynie za nadanie im określonego kierunku. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku większych ogrodów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu oraz do składania zamówień. Jeśli zaś nie jesteś pewien, który model sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej – zachęcamy do kontaktu! Wszystkim naszym Klientom służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.